Lisete Neevits veebilahendused

Lisete Neevits

Vabakutseline veebiarendaja

KAS SA TEAD, MIKS ON VEEBILEHT ETTEVÕTTELE NII OLULINE?

Veebileht on praegusel ajal ettevõtetele ja organisatsioonidele ülimalt  oluline mitmel põhjusel. Digitaalajastu on muutnud tarbijate käitumist ja  ootusi, ning veebilehe omamine pole enam luksus, vaid hädavajalik vahend, et püsida konkurentsis ja jõuda oma sihtgrupini.

Toon sulle välja 3 peamist põhjust, miks on tänapäeval veebileht MUST-HAVE:

  1. Esmane kontaktpunkt- Veebileht on sageli esimene koht, kus potentsiaalsed kliendid ja  partnerid ettevõttega kokku puutuvad. Esmamuljet saab jätta vaid korra ja visuaalselt ilus ja hästi toimiv veebileht aitab luua usaldust ja kinnistada ettevõtte kuvandit.
  2. Turundus ja bränding- Veebileht võib olla fantastiline turunduskanal. 21. sajandil rõhuvad paljud ettevõtted pigem sotsiaalmeediaturundusele ja unustavad ära, et suure osa klientide esimene otsingumootor on alati pigem google. Ära jäta kasutamata võimalust esitleda oma tooteid ja luua väärtuslikku sisu, mida loevad ja vaatavad kliendid esimesena.
  3. Müük- Veebileht on paljudel juhtudel ka otsene müügikanal (e-kaubandus, veebikursused, hinnapäringud). Ole kindel, et sinu e-pood toimib laitmatult. Lisaks saab just veebilehe kaudu pakkuda  efektiivset klienditeenindust, mida sinu potensiaalne klient hindab, usu mind!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga